Workshop k výstavě U nás – ohlédnutí

V sobotu se uskutečnil první workshop k výstavě U nás: Obrazy (z) města Náchoda. V jeho průběhu jsme si společně prošli výstavu a inspirovali se pro tvorbu vlastní velkoformátové kresby.

Na začátku jsme si vybrali motiv, jehož část jsme pomocí čtvercové metody zkusili zvětšit do vybrané velikosti. Následně jsme tento nákres přenesli na folii, pomocí které jsme si ho promítli na připravený papír na stěně. Poté jsme náš výtvor uhlem zvětšili do velikosti, v jaké by mohl být využit jako výzdoba na budově.

Pokud jste sobotní workshop nestihli, ale chtěli byste si zkusit něco podobného vytvořit, máme pro vás dobrou zprávu. Těšit se můžete ještě na jeden termín, který se uskuteční v dubnu. Proto nás nezapomeňte sledovat, konkrétní termín vám brzy prozradíme na webových stránkách a sociálních sítích.

Stále probíhá soutěž inspirovaná výstavou. Pošlete nám své výtvarné dílo a vyhrajte tematické omalovánky, magnetky nebo vstupenky do muzea.

Objevte další aktuality!

11 března, 2024