custom-cover-arrow

Edukační programy

Ve všech objektech, které spravujeme, nabízíme edukační programy pro školy a zájmové skupiny. Vybrat si můžete ze široké nabídky, která pokrývá potřeby žáků od mateřských až po střední školy.

muzeum-nachodska-ilustrace-rgb-logo-barevne
trn-cerny

Široká nabídka ve všech objektech muzea

Muzeum díky své edukační činnosti pozitivně působí na rozvoj jedince a pomáhá vytvářet jeho vztah ke kulturnímu a historickému dědictví. Naše edukační programy můžete využít v široké škále vzdělávacích oblastí, jako je například Člověk a jeho svět, Člověk a společnost, Umění a kultura, Jazyk a jazyková komunikace a další.

Mimo vzdělávacích programů připravujeme pro jednotlivé výstavy didaktické aktivity a pomůcky, které může využít široká veřejnost během individuální prohlídky. Školy i veřejnost také mohou využít nabídku specializovaných přednášek a výkladů od našich odborných pracovníků.

Během celého roku připravujeme několik tvořivých dílen (velikonoční, vánoční…), workshopů a muzejních sedánků, které jsou zaměřeny na témata spojená s muzeem či aktuálním děním.

muzeum-nachodska-ilustrace-rgb-alois-jirasek
trn-cerny

Hronov

V Hronově můžete absolvovat edukační programy v Jiráskově rodném domku i Staré papírně – Čapkově mlýně. Programy jsou zaměřené především na literární díla místních spisovatelů a lidové tradice. 

muzeum-nachodska-ilustrace-rgb-jaroslav-purkyt
trn-cerny

Dobrošov

I v Pevnosti Dobrošov je možné uskutečnit edukační programy, které se zaměřují tematicky na vojenství. Tyto programy jsou vhodné pro žáky základních a středních škol.

trn-cerny

Nemůžete najít ten správný program? Kontaktujte nás

Edukační
programy

Mgr. Kateřina Šichanová
Edukátorka
Tel.: +420 491 423 248
Mobil: +420 606 843 259
E-mail: sichanova@muzeumnachodska.cz

Novinky do e-mailu

Přihlaste se k odběru našeho muzejního newsletteru a objevujte výstavy, události a novinky přímo ve své e-mailové schránce!

MN_newsletter

Muzeum Náchodska © 2024   |   Web Marek Chaloupka

Back to top Arrow