Soutěž o nejnápaditější výtvarné dílo

Termín konání soutěže:
28. února až 14. dubna 2024

Inspirujte se výstavou U nás: Obrazy (z) města Náchoda, která je k vidění ve Výstavní síni Muzea Náchodska a GVUN Jízdárna a vytvořte doma kresbu, malbu, tisk, koláž či jakékoli jiné výtvarné dílo. Poté ho vyfoťte a pošlete nám jeho fotografii. Na konci soutěže vybereme 3 výherce, kteří dostanou malou odměnu. Další 3 výherci budou vybráni pomocí veřejného hlasování na našem Facebooku.

Své práce nám můžete posílat až do 14. dubna 2024 na e-mail pr@muzeumnachodska.cz nebo zprávou na sociálních sítích. Výherce vyhlásíme 22. dubna na našem Facebooku a webu a následně je kontaktujeme ohledně předání výhry. Nejzdařilejších 6 výtvorů navíc po další dohodě krátkodobě vystavíme v prostorách stálé expozice v Broučkově domě na Masarykově náměstí v Náchodě.

A jaké odměny máme připravené?

1. místo
- Vstupenka do objektů Muzea Náchodska v Náchodě nebo na vybranou akci podle vlastního výběru (platnost do 31. 12. 2024)
- Magnetky Muzea Náchodska

2. místo
- Magnetky Muzea Náchodska

3. místo
- Omalovánky „U nás: Obrazy (z) města Náchoda“

Jak bude probíhat vyhodnocení soutěže?
- 3 výherce vyberou zaměstnanci Muzea Náchodska
- 3 výherci budou vybráni z veřejného hlasování na Facebooku Muzea Náchodska (od 15. do 21. dubna bude probíhat hlasování, přičemž výherci budou vybráni podle počtu lajků, které jejich dílo obdrží)

Všem účastníkům držíme palce a těšíme se na vaše díla!

28 února, 2024