PR pracovník/ice, edukátor/ka

Muzeum Náchodska přijme do pracovního poměru osobu na pozici PR pracovník/ice, edukátor/ka.

Náplň práce:

• prezentace muzea směrem ven, zejména na sociálních sítích
  • fotodokumentace akcí
  • sbírání a posílání podkladů o muzejní činnosti do různých periodik
  • příprava edukačních a dalších kulturních programů pro různé cílové skupiny (ve spolupráci s odbornými pracovníky)
  • tvorba doprovodných muzejně didaktických materiálů k expozicím, výstavám či edukačním programům (ve spolupráci s odbornými pracovníky)

Požadujeme:

• středoškolské či vysokoškolské vzdělání
  • výbornou orientaci v sociálních sítích a na internetu (Facebook, Instagram, Twitter)
  • znalost práce na PC
  • dobré komunikační a prezentační dovednosti, příjemné vystupování
  • dobrý písemný projev
  • schopnost pracovat s různými věkovými kategoriemi
  • flexibilitu
  • zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, schopnost týmové spolupráce
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

• finanční ohodnocení dle platných tabulkových tarifů, po zapracování osobní ohodnocení
  • práci na plný úvazek (popř. zkrácený)
  • smlouva na jeden rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, 5 dnů sick days, stravenky, flexibilní pracovní doba
  • nástup možný ihned

Termín pro podání přihlášek: 31. 10. 2019 do 14:00 hodin
Místo a způsob podání přihlášky: emailem na: reditel@muzeumnachodska.cz
Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Součástí písemné přihlášky musí být:

• strukturovaný profesní životopis
  • motivační dopis v českém jazyce (max. jedna strana A4)

Bližší informace Vám na tel. 491 423 248 podá Mariana Poláková

Další informace k postupu výběrového řízení:

Výběrové řízení bude dvoukolové, přičemž 2. kolo bude vedeno formou osobní prezentace vybraných uchazečů. Osobní pohovor proběhne v Muzeu Náchodska, Masarykovo nám. 1, Náchod během měsíce listopadu. Uchazeči budou informováni prostřednictvím e-mailu.

Muzeum Náchodska si vyhrazuje právo výběrové řízení bez udání důvodu zrušit.

Odesláním životopisu udělujete Muzeu Náchodska souhlas ve smyslu zákona č. 110/2019Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů (Nařízení EU č. 2016/679) ke shromažďování, zpracovávání a uchovávání Vašich osobních údajů pro účely výběrového řízení na toto či jiné vhodné pracovní místo, a to maximálně v délce jednoho roku. Svůj souhlas můžete písemnou formou kdykoli odvolat.

1 října, 2019