Nabídka pracovní pozice „Účetní všeobecný“

Muzeum Náchodska – Regionální muzeum v Náchodě vypisuje výběrové řízení na pozici:

Účetní všeobecný /43111/

Pracovní činnost: Kompletní podvojné účetnictví s DPH, vedení knih faktur, vystavování faktur. Inventarizace majetku, odpisy, platební styk, tvorba interních účetních dokladů, platební styk, zpracování statistických výkazů a hlášení, komunikace s nařízenými orgány.

Požadavky: Středoškolské vzdělání ekonomického, zaměření, praxe v příspěvkové organizaci výhodou, samostatnost, pečlivost.

Pracovní smlouva na dobu určitou na plný nebo částečný úvazek s možností prodloužení. Pružná pracovní doba.  Příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené a další motivační zaměstnanecké benefity. Místo výkonu práce Náchod. Nástup od 1. září 2018, případně dle dohody. Platové podmínky dle tabulek 8 – 9. třída dle praxe, po zapracování osobní ohodnocení.

Kontaktní adresa pro zasílání životopisu: reditel@muzeumnachod.cz

Nabídky zasílejte do 31.7.2018

28 června, 2018