Výpis: Akce pro veřejnost

Noční prohlídka Pevnosti Dobrošov

Noční prohlídka Pevnosti Dobrošov se uskuteční 2. srpna 2024 od 21 hodin. Přijďte zažít jedinečnou atmosféru při speciálním osvětlením.
16 července, 2024

Workshop výroby papíru

Série workshopů výroby ručního papíru ve Staré papírně – Čapkově mlýně v Hronově pokračuje i v červenci 2024.

Divadelní laboratoř

V rámci festivalu Jiráskův Hronov se opět uskuteční divadelní laboratoř. Letošní ročník zaměříme na tvorbu hronovského rodáka Josefa Lamky.

Dřevěnka o pouti

Během polické pouti se uskuteční řemeslné dílny, během kterých si vyzkoušíte řemesla spojená s Policí nad Metují a Polickem.

Cesta Anglií s Karlem Čapkem

Cesta Anglií s Karlem Čapkem je hudebně literární pořad, který se uskuteční v rámci doprovodného programu festivalu Jiráskův Hronov.

Noční prohlídky kláštera

Noční prohlídky kláštera 2024 se uskuteční ve třech termínech. Těšit se můžete na zajímavosti o historii Police a Policka v podání Jana Tůmy.
21 května, 2024