Staré dobré časy aneb krása první republiky

Muzeum Náchodska pořádá ve výstavní síni muzea v Náchodě (roh Zámecké a Tyršovy ulice) autorskou výstavu Vladimíry Jíchové a Evy Novákové věnovanou krásám první republiky.

Přijměte naše pozvání na výstavu, která by ve vás ráda vyvolala příjemně nostalgické vzpomínky na dobu, kdy čas možná plynul jinak než nyní. Potěšit se můžete kolážemi ze starých tiskovin, krásou dobových hraček, můžete se seznámit s elegantní módou, ke které patřily i nezbytné doplňky – rukavičky, kabelky, klobouky a obuv. Zastavte se v běžném denním shonu a přijďte si k nám pro pohlazení na duši. Nahlédněte do doby, kdy naše babičky a prababičky byly ještě mladé a vžijte se do atmosféry, kterou znáte z filmů první republiky.

Kdy: 7. února – 15. března 2020

Kde: Náchod – výstavní síň Muzea Náchodska, Tyršova ulice č.p. 247

Vernisáž výstavy V. Jíchové bude 6. února v 17.00

Otevírací doba: úterý – neděle 9.00–12.00, 13.00–17.00

Všichni jsou srdečně zváni!

17 ledna, 2020