Rubena – Příběh psaný od roku 1908

Kdy: 1. března až 28. dubna 2024
Kde: Broučkův dům, Náchod

Rubena Náchod a Muzeum Náchodska vás zvou na výstavu uspořádanou k výročí 770. let města Náchoda. Věnovaná je historii gumárenského průmyslu v Náchodě. Máte tak jedinečnou příležitost prohlédnout si rarity z období před druhou světovou válkou, znárodnění a kuponovou privatizací. Prohlédnout si můžete také fotografie, které mapují nejen vývoj podniku, ale také příběhy jednotlivých zaměstnanců, kteří tvořili nezastupitelnou součást jeho historie.

Výstava je přístupná v Broučkově domě (čp. 18) na Masarykově náměstí v Náchodě od 1. března do 28. dubna 2024 v rámci běžné otevírací doby.

Objevte další výstavy!

13 února, 2024